Drużyny

I LIGA PIŁKI RĘCZNEJ KOBIET GRUPA B

W  sezonie 2017/2018 pierwsza drużyna klubu SPR SOŚNICA GLIWICE występuje w rozgrywkach I ligi kobiet ZPRP; trener zespołu: Maciej Haupa, kierownik drużyny: Jarosław Przyżycki.
Skład drużyny:                                                                                                                  
Bramkarki:  Patrycja Wróbel, Klaudia Zizulewska, Natalia Matter.
Rozgrywające: Frątczak Magdalena, Kowalczyk Paulina, Krzymińska Małgorzata, Kuźnik Aleksandra, Morczyńska Ewelina, Nawrocka Daria, Platnitskaya Katsiaryna, Reichel Magdalena, Olejarczyk Aleksandra, Walentyńska Aleksandra, Kania Małgorzata, Szczepanik Laura.
Skrzydłowe: Golec Karolina , Korbel Oliwia, Walus Paulina, Zwolenik Olga, Gregorczyk Dominika.
Obrotowe:  Abramowicz Aleksandra, Misiak Karolina.

JUNIORKIJUNIORKI

Skład drużyny: Firecka Wiktoria, Hermann Patrycja, Krawczyńska Klaudia, Matczak Paulina, Chlebosz Dagmara, Chrzanowska Daria, Chudzińska Adrianna, Delijewska Karolina, Kania Małgorzata, Klich Weronika, Korman Marzena, Markiewicz Aleksandra, Matusik Sandra, Motowidło Joanna, Pakuła Weronika, Pielot Zuzanna, Powyszyńska Wiktoria, Pstrągowska Klaudia, Rother Gabriela, Smodis Hanna, Szulc Nicole, Wesołowska Weronika, Wojnicz Michalina, Walentyńska Aleksandra, Gregorczyk Dominika, Pytlos Karolina,  Chrześcijańska Amelia, Czaniecka Martyna, Wołczyk Marta.
I Trener: Andrzej Wójcik,                                                                                                 
II Trener: Iwona Łącz

 JUNIORKI MŁODSZE    

SPR SOŚNICA I GLIWICE  
MŁODZICZKI
Skład drużyny: Błaszczyk Izabela, Grochocka Paulina, Kalinkowska Agata, Kęsy Martyna, Kozłowska Kamila, Kuźnik Aleksandra, Miesiączek Ewelina, Nowakowska Natalia, Osińska Weronika, Rendchen Paulina, Rutkowska Julia, Stopa Aleksandra, Tychowska Wiktoria, Waliszewska Izabela, Woźniak Julia, Zielińska Żaneta, Zimon Natalia, Zwolenik Olga.
Trener: Maciej Haupa

SPR SOŚNICA II GLIWICE                                                 
JUNIORKI MŁODSZE
Skład drużyny: Matczuk Wiktoria, Redlecka Marta, Drozdowska Natalia, Emrulahu Wiktoria, Kalinowska Karolina, Kampa Wiktoria, Malinowska Weronika, Podsiadło Agata, Podsiadło Julia, Stuchlik Aleksandra, Suda Wiktoria, Szczepanik Laura, Szczęsnowicz Natalia, Twardawa Oliwia, Umywalnik Julia, Wróbel Wiktoria, Chrobak Weronika, Kowalewska Sandra, Kozub Karolina, Tran Minh Magdalena.
Trener: Marta Piorun

MŁODZICZKI

SPR SOŚNICA I GLIWICE AMŁODZICZKI MŁODSZE
 Skład drużyny: Borowiak Kamila, Chojna Ewelina, Dąbrowska Emilia, Goławska Natalia, Góral Natalia, Jans Wiktoria, Klich Martyna, Korbanek Natalia, Lewandowska Nikola, Lucka Karolina, Madej Laura, Malon Karolina, Maziuk Monika, Nowakowska Aleksandra, Ogaza Małgorzata, Solecka Karolina, Świstek Martyna, Świstek Paulina, Walkowiak Alicja.
Trener: Maria Kubiak

SPR SOŚNICA II GLIWICE A
DZIEWCZĘTA
Skład drużyny: Karolina Korzec,  Aleksandra Gregorczyk, Julia Kulik, Oliwia Piernikarczyk, Kaja Piętak,  Martyna Wawro, Paulina Kogut, Martyna Kubiczek, Aleksandra Surlas, Milena Szczepaniak, Wiktoria Wawok, Wach Natalia, Wajsprych Natalia, Emilia Bieńkowska, Martyna Wejknis.
Trener: Anna Świszcz

MŁODZICZKI MŁODSZE

DZIEWCZĘTA
 Skład drużyny: Cholewa Wiktoria, Czapla Kamila, Granda Oliwia, Kloczkowska Karolina, Łazuchiewicz Martyna, Moś Maja, Mulak Małgorzata, Okuńska Nikola, Olejniczak Klaudia, Panas Weronika, Pyka Emilia, Sojka Alicja.
Trener: Anna Szabluk

DZIEWCZĘTA

grupowe-2005
Skład drużyny: Dąbrowska Zuzanna, Falborska Barbara, Grad Zuzanna, Grąbka Karolina, Gwóźdź Natalia, Hala Marta, Jaciuk Oliwia, Kowal Agnieszka, Kruczek Magdalena, Malinowska Nadia, Matyjasik Julia, Mętel Oliwia, Muzyka Wiktoria, Nowak Angelika, Pawelska Maja, Prokop Daria, Rus Urszula, Sobczyk Katarzyna, Sołtysiak Maria, Staniek Julia, Szarszaniewicz Hanna, Szewczyk Kamila, Śluz Zuzanna, Tomecka Julia, Waliszewska Julia.
Trener: Aleksandra Pawelska, Małgorzata Kasprowiak.DZIEWCZĘTA MŁODSZE

DZIEWCZĘTA MŁODSZE 

Skład drużyny: Paulina Bartoszek, Martyna Bernad, Sylwia Bochoń, Nicola Czapla, Aleksandra Dubiniak, Natalia Grochoła, Klaudia Harboła, Maria Krawiec, Kinga Kuśmierska, Daria Lipińska, Martyna Młynarczyk, Magdalena Pająk, Natalia Pawlas, Nikola Pierzchała, Martyna Pietkiewicz, Oliwia Pietrzak, Nikola Sas, Maja Skrabut, Karolina Szomko, Natalia Szymczak, Karolina Świstek, Julia Zimińska.
Trener: Katarzyna Łakomska

#gramydlawas