Klub Piłki Ręcznej Kobiet

    SPR SOśnica Gliwice

I Liga Kobiet Grupa B

PozycjaDrużynaMZPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1KPR Ruch Chorzów 2019100690423267573
2MTS Żory2018200642473169546
3MKS Karkonosze-Jelenia Góra20164006825721104812
4UKS Dziewiątka Legnica2012810593596-33525
5SPR Olkusz20101010544530142931
6SPR Sośnica Gliwice2091100576581-52733
7KS Cracovia 19062071311512585-732139
8KS Otmęt Krapkowice2071310472589-1172040
9ChKS PŁ Łódź2041602475595-1201446
10KS Zgoda Ruda Śląska2051520492631-1391347
11AZS-AWF Handball Wrocław2031703536639-1031248

Aktualności

Barbórkowy prezent Sośnicy…

W pięknym stylu zawodniczki SPR Sośnicy Gliwice świętowały barbórkę w górniczych derbach pokonując KS Zgodę Rudę Śląską  35:24 (20:11). Niezagrożona wygrana  drużyny  Michała Boczka nie była zaskoczeniem dla fanów gliwickiego szczypiorniaka po bardzo...

Niespodziewana przegrana Sośnicy

Mecz 6 kolejki I ligi grupy B zakończony niepowodzeniem dla gliwickich szczypiornistek, które uległy na własnej hali UKS Dziewiątka Legnica 27:36 (14:16). Od pierwszych minut przyjezdne z Legnicy pokazały, że łatwo nie oddadzą punktów faworyzowanej drużynie z Sośnicy...

Mecz z SPR Olkusz 30.10.2021

Niestety nasze szczypiornistki z Sośnicy musiały uznać wyższość srebrnych lwic z Olkusza przegrywając po dramatycznej walce w wyjazdowej 5. kolejce rozgrywek 26:30 (14:16). Olkuszanki od pierwszej minuty objęły prowadzenie, ale dzięki skutecznym rzutom Salisz oraz...