Klub Piłki Ręcznej Kobiet

    SPR SOśnica Gliwice

I Liga

Najbliższy domowy mecz:
4. stycznia o 17:00
SPR Sośnica Gliwice
: WKS Śląska Wrocław

I Liga Kobiet Grupa B

PozycjaDrużynaMZPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1SWWS Energa Szczypiorno Kalisz1211101396261135342
2MTS Żory108200300196104246
3SPR Sośnica Gliwice118310302292102310
4MKS Karkonosze-Jelenia Góra127520303343-401917
5UKS Dziewiątka Legnica11651031231201716
6MKS Victoria Świebodzice125711368390-221521
7Start Pietrowice Wielkie 114702315331-161419
8Śląsk Wrocław Handball124811332368-361224
9KS Otmęt Krapkowice113802278313-351122
10KS Cracovia 1906113801298339-411023
11SPR Olkusz113820293352-59726

Aktualności

Podsumowanie 2022 roku

Rok 2022 za nami, a o to podsumowanie.Zdecydowanie największymi wydarzeniami było zdobycie przez nasze juniorki brązowego medalu podczas Mistrzostw Polski Juniorek🥉 oraz zajęcie 3. miejsca w I lidze gr. B, a tak poza tym to:👉 Natalia Wach została powołana do kadry...