Klub Piłki Ręcznej Kobiet

    SPR SOśnica Gliwice

I Liga

Najbliższy domowy mecz:
22. października o 17:00
SPR Sośnica Gliwice
: SPR Olkusz

I Liga Kobiet Grupa B

PozycjaDrużynaMZPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1MTS Żory99000323189134270
2AWS Szczypiorno Kalisz99000324198126270
3SPR Sośnica Gliwice963002502446189
4Start Pietrowice Wielkie 94501272281-91314
5MKS Karkonosze-Jelenia Góra94500215260-451215
6MKS Victoria Świebodzice94510277311-341116
7UKS Dziewiątka Legnica94510266289-231116
8KS Otmęt Krapkowice93601226260-341017
9Śląsk Wrocław Handball92701244283-39720
10SPR Olkusz93620243283-40720
11KS Cracovia 1906102801269311-42723

Aktualności

Mecz inauguracyjny sezon 2022/2023

Ten sezon rozpoczęliśmy od domowego spotkania z MTS Żory w sobotę 17.09. Poniżej galeria z tego spotkania i prezentacji wszystkich drużyn naszego klubu:

Pierwszy sparing w sezonie 2022/23

W ostatni piątek (red. 19.08.2022 r.) rozegraliśmy pierwszy sparing w tym sezonie. Po dwóch pierwszych tygodniach wspólnego okresu przygotowawczego przyszedł czas na pierwszy punkt kontrolny. Choć nogi były ciężkie i popełniliśmy dużo błędów własnych wygraliśmy...