Sreberka w Kępnie !!!

W dniach 8-10.12.2017 w Kępnie odbył się XII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły: rocznik 2004 p.Anny Świszcz i rocznik 2003 p.Marii Kubiak.

Oba zespoły godnie broniły barw naszego klubu, walcząc od pierwszego do ostatniego gwizdka.
 Dziewczęta młodsze rozegrały w swojej grupie 5 meczów,  wszystkie rozegrały na swoją korzyść. W sobotę późnym wieczorem zmierzyły się w półfinale z MUKS Skałką Świętochłowice. Wynik końcowy 9:7  oznaczał dla młodych piłkarek ręcznych upragniony FINAŁ. W niedzielę tradycyjnie w walce o złote medale nasz zespół spotkał się z KS Zgoda Ruda Śląska. I kolejny raz zabrakło szczęścia, czasu i ” zimnej głowy”…. . Mecz zakończył się wynikiem 14:12 dla przeciwniczek, a było tak blisko…Najlepszą bramkarką w roczniku 2004 została wybrana Karolina Korzec.