Derbowe spotkanie młodziczek

12 marca w meczu ligowym spotkały się drużyny SPR Sośnica Gliwice roczniki 2003 i 2004. Derbowe spotkanie rządzi się swoimi prawami i żadna z drużyn nie miała zamiaru odpuścić.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:10 dla sośniczanek z rocznika 2004. Widowisko miejscami obfitowało w sytuacje, które  wśród zebranych widzów wzbudzały ogromne emocje. Mecz był bardzo zacięty i obie drużyny przez całe spotkanie miały równe szanse na wygraną.  Górą z tej potyczki wyszły dziewczęta z rocznika 2004 – podopieczne trenerki Anny Świszcz pokonując wychowanki trenerki Marii Kubiak  21:19. W spotkaniu mogliśmy zobaczyć potencjał obydwu drużyn co jest fantastycznym prognostykiem na przyszłość, gdyż obie drużyny są świetnie przygotowane zarówno pod względem fizycznym jak i taktycznym.  Prawdopodobnie już za parę lat zawodniczki tych drużyn zasilą ławkę pierwszej drużyny co tym bardziej cieszy widząc zaangażowanie i chęć sportowej rywalizacji.

Bramki dla zwycięskiej drużyny rzuciły Natalia Wach 10, Oliwia Piernikarczyk 4, Natalia Wajsprych 3, Aleksandra Gregorczyk 2, Paulina Kogut 2.
Na listę strzelców w drużynie pani Kubiak wpisały się Karolina Solecka 6, Karolina Lucka 6, Nikola Lewandowska 3, Emilia Dąbrowska 3 i Wiktoria Jans  1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *