Klub Piłki Ręcznej Kobiet

    SPR SOśnica Gliwice

I Liga

Najbliższy domowy mecz:
22. października o 17:00
SPR Sośnica Gliwice
: SPR Olkusz

I Liga Kobiet Grupa B

PozycjaDrużynaMZPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1MTS Żory99000323189134270
2AWS Szczypiorno Kalisz99000324198126270
3SPR Sośnica Gliwice963002502446189
4Start Pietrowice Wielkie 94501272281-91314
5MKS Karkonosze-Jelenia Góra94500215260-451215
6MKS Victoria Świebodzice94510277311-341116
7UKS Dziewiątka Legnica94510266289-231116
8KS Otmęt Krapkowice93601226260-341017
9Śląsk Wrocław Handball92701244283-39720
10SPR Olkusz93620243283-40720
11KS Cracovia 1906102801269311-42723

Aktualności

Barbórkowy prezent Sośnicy…

W pięknym stylu zawodniczki SPR Sośnicy Gliwice świętowały barbórkę w górniczych derbach pokonując KS Zgodę Rudę Śląską  35:24 (20:11). Niezagrożona wygrana  drużyny  Michała Boczka nie była zaskoczeniem dla fanów gliwickiego szczypiorniaka po bardzo...

Niespodziewana przegrana Sośnicy

Mecz 6 kolejki I ligi grupy B zakończony niepowodzeniem dla gliwickich szczypiornistek, które uległy na własnej hali UKS Dziewiątka Legnica 27:36 (14:16). Od pierwszych minut przyjezdne z Legnicy pokazały, że łatwo nie oddadzą punktów faworyzowanej drużynie z Sośnicy...

Mecz z SPR Olkusz 30.10.2021

Niestety nasze szczypiornistki z Sośnicy musiały uznać wyższość srebrnych lwic z Olkusza przegrywając po dramatycznej walce w wyjazdowej 5. kolejce rozgrywek 26:30 (14:16). Olkuszanki od pierwszej minuty objęły prowadzenie, ale dzięki skutecznym rzutom Salisz oraz...