Klub Piłki Ręcznej Kobiet

    SPR SOśnica Gliwice

I Liga

Najbliższy domowy mecz:
4. stycznia o 17:00
SPR Sośnica Gliwice
: WKS Śląska Wrocław

I Liga Kobiet Grupa B

PozycjaDrużynaMZPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1SWWS Energa Szczypiorno Kalisz1211101396261135342
2MTS Żory108200300196104246
3SPR Sośnica Gliwice118310302292102310
4MKS Karkonosze-Jelenia Góra127520303343-401917
5UKS Dziewiątka Legnica11651031231201716
6MKS Victoria Świebodzice125711368390-221521
7Start Pietrowice Wielkie 114702315331-161419
8Śląsk Wrocław Handball124811332368-361224
9KS Otmęt Krapkowice113802278313-351122
10KS Cracovia 1906113801298339-411023
11SPR Olkusz113820293352-59726

Aktualności

Barbórkowy prezent Sośnicy…

W pięknym stylu zawodniczki SPR Sośnicy Gliwice świętowały barbórkę w górniczych derbach pokonując KS Zgodę Rudę Śląską  35:24 (20:11). Niezagrożona wygrana  drużyny  Michała Boczka nie była zaskoczeniem dla fanów gliwickiego szczypiorniaka po bardzo...

Niespodziewana przegrana Sośnicy

Mecz 6 kolejki I ligi grupy B zakończony niepowodzeniem dla gliwickich szczypiornistek, które uległy na własnej hali UKS Dziewiątka Legnica 27:36 (14:16). Od pierwszych minut przyjezdne z Legnicy pokazały, że łatwo nie oddadzą punktów faworyzowanej drużynie z Sośnicy...

Mecz z SPR Olkusz 30.10.2021

Niestety nasze szczypiornistki z Sośnicy musiały uznać wyższość srebrnych lwic z Olkusza przegrywając po dramatycznej walce w wyjazdowej 5. kolejce rozgrywek 26:30 (14:16). Olkuszanki od pierwszej minuty objęły prowadzenie, ale dzięki skutecznym rzutom Salisz oraz...