Klub Piłki Ręcznej Kobiet

    SPR SOśnica Gliwice

I Liga

Najbliższy domowy mecz:
22. października o 17:00
SPR Sośnica Gliwice
: SPR Olkusz

I Liga Kobiet Grupa B

PozycjaDrużynaMZPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1MTS Żory99000323189134270
2AWS Szczypiorno Kalisz99000324198126270
3SPR Sośnica Gliwice963002502446189
4Start Pietrowice Wielkie 94501272281-91314
5MKS Karkonosze-Jelenia Góra94500215260-451215
6MKS Victoria Świebodzice94510277311-341116
7UKS Dziewiątka Legnica94510266289-231116
8KS Otmęt Krapkowice93601226260-341017
9Śląsk Wrocław Handball92701244283-39720
10SPR Olkusz93620243283-40720
11KS Cracovia 1906102801269311-42723

Aktualności

Dramatyczny remis w 3 aktach.

Niestety nie udało się zatrzymać cennych 3 punktów w meczu SPR Sośnicy Gliwice z niżej notowanym ChKS PŁ Łódź 25:25 (11:14) karne (7:8). W prawdzie pierwsza połowa zapowiadała walkę punkt za punkt i odrabianie ewentualnej straty do ostatniego gwizdka sędziego, ale do...

Sośnica z 3 punktami wraca na podium.

Szczypiornistki Sośnicy Gliwice zdominowały na hali w Gliwicach KS Cracivia 1906 Kraków 32:18 ( 16:7). Pierwsza połowa to zupełna dominacja gliwiczanek, prawie kwadrans bez straconej bramki i ośmiopunktowa przewaga pokazała kto w tym meczu jest faworytem . Bardzo...

Legnica zdobyta w koncertowym stylu

Szczypiornistki Sośnicy Gliwice pewnie pokonały na wyjeździe wyżej notowaną UKS Dziewiątkę Legnicę 39: 26 ( 18:12). Pierwsza połowa zupełna dominacja gliwiczanek rozpoczęła się po niespełna kwadransie, seria 6-ciu bramek oraz ponad 10 minut bez straconej bramki...