Klub Piłki Ręcznej Kobiet

    SPR SOśnica Gliwice

I Liga

Najbliższy domowy mecz:
4. stycznia o 17:00
SPR Sośnica Gliwice
: WKS Śląska Wrocław

I Liga Kobiet Grupa B

PozycjaDrużynaMZPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1SWWS Energa Szczypiorno Kalisz1211101396261135342
2MTS Żory108200300196104246
3SPR Sośnica Gliwice118310302292102310
4MKS Karkonosze-Jelenia Góra127520303343-401917
5UKS Dziewiątka Legnica11651031231201716
6MKS Victoria Świebodzice125711368390-221521
7Start Pietrowice Wielkie 114702315331-161419
8Śląsk Wrocław Handball124811332368-361224
9KS Otmęt Krapkowice113802278313-351122
10KS Cracovia 1906113801298339-411023
11SPR Olkusz113820293352-59726

Aktualności

Dramatyczny remis w 3 aktach.

Niestety nie udało się zatrzymać cennych 3 punktów w meczu SPR Sośnicy Gliwice z niżej notowanym ChKS PŁ Łódź 25:25 (11:14) karne (7:8). W prawdzie pierwsza połowa zapowiadała walkę punkt za punkt i odrabianie ewentualnej straty do ostatniego gwizdka sędziego, ale do...

Sośnica z 3 punktami wraca na podium.

Szczypiornistki Sośnicy Gliwice zdominowały na hali w Gliwicach KS Cracivia 1906 Kraków 32:18 ( 16:7). Pierwsza połowa to zupełna dominacja gliwiczanek, prawie kwadrans bez straconej bramki i ośmiopunktowa przewaga pokazała kto w tym meczu jest faworytem . Bardzo...

Legnica zdobyta w koncertowym stylu

Szczypiornistki Sośnicy Gliwice pewnie pokonały na wyjeździe wyżej notowaną UKS Dziewiątkę Legnicę 39: 26 ( 18:12). Pierwsza połowa zupełna dominacja gliwiczanek rozpoczęła się po niespełna kwadransie, seria 6-ciu bramek oraz ponad 10 minut bez straconej bramki...