Rok 2022 za nami, a o to podsumowanie.
Zdecydowanie największymi wydarzeniami było zdobycie przez nasze juniorki brązowego medalu podczas Mistrzostw Polski Juniorek🥉 oraz zajęcie 3. miejsca w I lidze gr. B, a tak poza tym to:
👉 Natalia Wach została powołana do kadry narodowej 🇵🇱
👉 Kamila Żarska i Julia Tomecka zdobyły srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej plażowej 🌞
👉 Uruchomiliśmy kolejną 1 klasę w XI LOS w Gliwicach o profilu piłki ręcznej, w dużej mierze dzięki rozwijającej się współpracy między SPR Sośnica Gliwice i SPR Grunwald Ruda Śląska
👉 Juniorki młodsze zdobyły Wicemistrzostwo Śląska w piłce ręcznej plażowej 🌞
👉 Zorganizowaliśmy obozy w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku oraz w Ustce
👉 Byliśmy na turniejach
👉 Dopingowaliśmy reprezentacje seniorskie 🇵🇱
👉 Juniorki SPR Sośnica Gliwice 2004 zdobyły Mistrzostwo Śląska 🏆
👉 Zorganizowaliśmy Memoriał Andrzeja Wójcika (zajęcia dla przedszkolaków, turniej juniorsko-seniorski i turniej dla absolwentek)
👉 Zorganizowaliśmy zajęcia dla dzieci z klas 1-3 w Gliwicach i Poniszowicach
👉 Nasze zawodniczki zostały docenione w dostały możliwość gry w Superlidze – Magdalena Reichel (Koszalin) i Magdalena Widuch (Gniezno)
👉 Juniorki zajmują drugie miejsce w II lidze gr. 4

Dziękujemy za wsparcie i chcemy więcej w 2023.
Życzymy wszystkim kibicom, trenerom i zawodniczkom – SZCZĘŚLIWEGO 2023-ego 🤩

Z 3. miejsca w I lidze jesteśmy bardzo dumni, miejsce na podium obok takich organizacji jak MTS Żory czy Kalisz to duże wyróżnienie i zachęta do dalszej jeszcze cięższej pracy. Na koniec rundy mamy zaliczkę 6 pkt. Dodatki bilans bramkowy. Bardzo cieszy drużynowość, co wyraźnie widać w klasyfikacji strzelczyń. 3 miejsce będzie premiowane awansem, do nowo powstającej, ligi centralnej.

Liczymy na Twój doping w 2023 roku. Zapraszamy do zakupu karnetu, kupując karnet pomagasz nam w lepszej płynności finansowej oraz oszczędzasz na jednym bilecie.