Z ogromnym smutkiem i przykrością informujemy, że w dniu 05.02.2021 zmarł nasz trener, nauczyciel i przyjaciel  Andrzej Wójcik ( 1951-2021).

Andrzej Wójcik urodził się 31.07.1951. Karierę trenerską związał z Sośnicą Gliwice i przez krótki okres z MTS Żory, nie przerwanie przez ponad 40 lat. Pracował głównie z zespołami młodzieżowymi, z którymi święcił liczne sukcesy zdobywając wiele medali Mistrzostw Polski i wychowując niemałe grono reprezentantek naszego kraju. Jako  ceniony szkoleniowiec często powoływany był do sztabów szkoleniowych żeńskich reprezentacji juniorek i juniorek młodszych. Kolega Andrzej  jako  trener i wychowawca był bardzo zaangażowany z pierwszą w naszym kraju, Niepubliczną Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Gliwicach, a w ostatnich latach z działającym przy XI LOS w Gliwicach Ośrodkiem Szkolenia Piłki Ręcznej.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia wraz z zawodniczkami oraz sztabem szkoleniowym składamy wyrazy najszczerszego współczucia i kondolencji dla najbliższych zmarłego Andrzeja Wójcika.

Ostatnie pożegnanie naszego Trenera  odbędzie się w środę, 10.02, o godz. 11.00, na Cmentarzu Centralnym w Gliwicach, ul. Kozielska 120.