Tym razem cel był szczytny. Nasza drużyna wpiera Kacpra w walce z chorobą. Wynik w tej sytuacji mógł być tylko jeden, wygrana.

Pierwsza połowa to można powiedzieć tradycyjny falstart naszej drużyny. Dwie akcje przyjezdnych, błędy w obronie i prowadzenie gości 0:2. Następne minuty to mobilizacja i powrót na właściwe tory. W 8 minucie po trzech trafieniach Abramowicz, jednym Wyrzychowskiej i Lesik wychodzimy na prowadzenie 5:2. Kolejne minuty to systematyczne budowanie bezpiecznej przewagi. Po 18 minutach pojedynku prowadziliśmy już 12:5, a na listę strzelców wpisały się kolejno Wyrzychowska, Krzymińska, Olejarczyk, Abramowicz i Golec. Końcowe minuty pierwszej połowy to popis juniorki Zwolenik,  która po kolejnych 3 bramkach wyprowadziła Sośnicę na bezpieczne prowadzenie 16:9. Do przerwy karnego wykorzystały jeszcze przyjezdne ale szybka odpowiedź Wyrzychowskiej pozwoliła zejść na przerwę przy stanie 17:10.

Początek drugiej połowy to totalna deklasacja przeciwnika. Po czterech trafieniach Golec , dwóch Wyrzychowskiej, Abramowicz i Korbel jarosławianki przestały realnie myśleć o dobrym wyniku w tym spotkaniu. Sośniczanki w 43 minucie meczu pozwoliły przyjezdnym rzucić pierwszą bramkę drugiej części spotkania i ustanowić wynik na 28:11. Końcówka meczu to gra punkt za punkt. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gliwiczanek 36:17(17:10).

W przerwie meczu przeprowadzono licytację koszulki pierwszej drużyny z autografami, klubowych szalików i gadżetów. Cały dochód z aukcji został przekazany na leczenie Kacperka Grajdka. Dziękujemy Wam w imieniu rodziny Kacpra za pomoc i hojność okazaną podczas licytacji. Każdy grosz jest bardzo ważny!